rezidence

Ubytování

Royal Cottage Residence V naší rezidenci máme k dispozici celkem 14 krásných apartmánů. Již z toho je patrné, že se nejedná o továrnu na turisty, ale o dobře promyšlenou vilu, která hostům nabídne uzavřenou klidnou oázu. Rezidence nabízí klientům absolutní odpočinek s prvotřídním servisem, nerušený dějem zvenčí. Ideální dovolená! Přijeďte se podívat do ráje. Rezidence byla postavena ve viktoriánském stylu. Všechny apartmány jsou luxusně zařízeny v thajském stylu, plně klimatizovány, s...

Více

Poloha

Vítejte v pohádce Rezidenci jsme stavěli na strategickém místě, které vyhovuje absolutně každému. Dostupnost všech důležitých bodů je z naší rezidence ideální (letiště, restaurace, lékař, obchody, výletní cíle…). Krásné písčité pláže jsou vzdáleny cca. 5 minut chůze klidnou lokalitou. Na místní trhy se také dostanete za několik minut, stejně jako do rušnějších ulic s obchody. Rezidence je obklopena palmovým hájem. Je to nefalšovaná pohádka!  

Více

Ceník

{LOAD:cenik} Ceny jsou uvedeny za noc a zahrnují snídaně, plný servis a transfer z letiště (nad 7 dní pobytu). Cena za přistýlku je 800 THB (600 CZK). Postýlka zdarma. Novomanželům, kteří v naší rezidenci stráví svoji svatební cestu, poskytujeme slevu. Navíc vybraný apartmán vyzdobíme tropickými květy. Nezapomeňte si včas zarezervovat pokoj.

Více