Ostrov Koh Tao

- v překladu "želví ostrov". Nehledejte želvy, název pochází od tvaru ostrova, který připomíná želvu. Ostrov je krásně zelený, větší část ostrova pokrývají těžko dostupné hory (379 m) a džungle.

Ostrov Koh Tao je rájem pro potápěče, můžete se zde v nádherných lagunách koupat i šnorchlovat. Moře je mělké, takže za slunečního dne si šnorchlování opravdu užijete. Najdete zde velké množství potápěčských center. 

Největší a nejznámější pláž Sairee Beach v noci ožije restauracemi a bary s hudbou. Doporučujeme navštívit - Hin Wong Bai, Ao Leuk, Koh Nangyuan, Sai Nuang Beach, Iune Beach.

Pozor na cesty! Terén je zde kopcovitý a pokud zaprší, změní se udusaná hlína cest ve skluzavku. Pokud si půjčíte motorku, dávejte velký pozor na poškození, trošku odřený lak může být velmi drahý. Při přebírání motorky dáváte do zástavy cestovní pas a je nutno stroj dobře prohlédnout. Další možnost přepravy je longtail boat- vodní taxi, které Vás zaveze na nádherné pláže ostrova.

V těsné blízkosti ostrova Koh Tao leží ostrůvek Ko Nang Yuan - doporučujeme navštívit.

Výlet

Dostupnost ostrova - klimatizovaným katamaránem z Koh Samui. Doprava se společností Lomprayah -  oboustranný lodní lístek včetně transferu z rezidence a zpět zajistíme za 1 450 THB.

Na ostrov Koh Tao Vám můžeme zajistit z Royal Cottage Residence jednodenní výlet spojený se šnorchlováním za cenu 2 600 THB/os. , nebo vícedenní s ubytováním. Nabídka ubytování zde:

Ko Tao Resort

STANDARD ROOM- moderní, vzdušné apartmány s nádherným výhledem na moře a do zahrady (2 osoby, klimatizace, TV, mini bar).

Cena za noc se snídaní pro 2 osoby v hlavní sezóně (leden-duben) 2 500 THB

Ko Tao Resort  Ko Tao Resort

  

SUPERIOR ROOM - apartmány se nacházejí v krásně upravené zahradě, v blízkosti bazénu a moře, mají svoji soukromou terasu (2 osoby, klimatizace, TV, mini bar).

Cena za noc se snídaní pro 2 osoby v hlavní sezoně 2 700 THB

Koh Tao Resort   Ko Tao Resort - Superior Room

 

DELUXE ROOM- nádherné prosklené apartmány (double bed + single bed pro tři osoby, klimatizace, TV, minibar).

Cena za noc se snídaní pro 3 osoby v hlavní sezoně 3 100 THB

Ko Tao Resort  Ko Tao Resort - Superior Room

 

Dusit Buncha Resort *****

Exklusivní ubytování s nádherným výhledem, několika bazény u moře, bary, restaurací, terasou. Pokud sníte o luxusním bungalovu 3m od moře s vlastním bazénkem, lehátky a barem, pak zvolte tento resort. Cena na noc pro 2 osoby 12 000 THB není vůbec předražený zážitek.

Není to na měsíční pobyt, ale na 2 noci je to úžasný zážitek.

Dusit Buncha Resort

 

 

 

 

,