Letenky

Letenky

Neváhejte a využijte našeho online rezervačního systému. Na výběr máte ze tří níže uvedených společností.

 

 

 

 

Pokud chcete zajistit letenku námi, zašlete nám nezávaznou poptávku prostřednictvím e-mailu info@hotel-thajsko.cz - budeme Vás kontaktovat s konkrétní nabídkou, případně dotazy nutnými k upřesnění požadavků a podmínek Vašeho pobytu.

Cestovní pojištění

Vážení klienti, můžete si u nás sjednat výhodné pojištění Vaší cesty za bezkonkurenční ceny. Za pouhé 2,5% z celkové ceny zájezdu a letenek si můžete pojistit storno zájezdu. V případě zájmu nás prosím kontaktujte info@hotel-thajsko.cz.

Odletové informace

Vážení klienti, věnujte prosím pozornost těmto informacím, jistě Vám můžou být nápomocí.

Jak se dopravit k nám na ostrov?

Objednejte si mezinárodní letenky od jakékoli letecké společnosti, která Vás spolehlivě dopraví do Bangkoku a dále vnitrostátní letenky na ostrov Koh Samui, ideální je mít mezinárodní i vnitrostátní let na jedné letence, nemusíte v Bangkoku znovu odbavovat zavazadla a v případě, že by Vám letadlo ulétlo z důvodu zpoždění předchozího letu, letecká společnost se o Vás postará - nabídne Vám nejbližší možný let popř. zajistí ubytování - vše v režii letecké společnosti.

Transfer z letiště do rezidence

Z letiště Koh Samui Vás do naší rezidence odveze taxi, které na Vaši žádost zajistíme (nad 7 dní pobytu v rezidenci zdarma). 

Letiště Suvarnabhumi v Bangkoku

Jedno z největších letišť světa, které se pyšní nejvyšší kontrolní věží (132 metrů). Nachází se cca 30 km od Bangkoku.

Letiště je přehledné, vše je dobře značené. Toto letiště je jak mezinárodní, tak DOMESTIC.

Orientační mapa:

Suvarnabhumi Airport

Podrobnější mapa letiště Suvarnabhumi zde

Letiště Koh Samui

Jedno z nejkásnějších letišť, navržené v souladu s nádherným přírodním prostředím. Je zajímavé už jen tím, že je postaveno ze dřeva kokosových palem. Průvodce letištěm Koh Samui

 

 

Stopover Dubaj, Singapur

Zastavte se při své cestě do Thajska v Dubaji nebo Singapuru

A 380 Emirates

Letecká společnost Emirates létá z a do Bangkoku přes Dubaj. Můžete si cestu z exotické dovolené zpříjemnit pobytem v moderní a pohostinné metropoli a zpestřit výhodnými nákupy.

Od 22.3.2014 jsou občanům České a Slovenské republiky udělována "visa on arrival" do cestovního pasu po příletu do Dubaje zdarma. Platí pro pobyty do 30 dní.

 

 

 

Singapur je hypermoderní městský stát v jihovýchodní Asii, který je jednou z nejvíce prosperujících zemí světa.

Se Singapurem má Česká republika bezvízový styk na dobu pobytu 90 dní.

ARRIVAL AND DEPARTURE CARD

Zde uvádíme vzor kartičky, kterou dostanete na palubě letadla při cestě do Thajska. Je nutno ji vyplnit a odevzdat imigračnímu pracovníkovi na letišti v Bangkoku při kontrole pasů. Odletovou kartu Vám vloží do pasu k vízu a odeberou ji při Vašem odletu ze země - pečlivě uschovejte.

Immigration card