Plovoucí trh Damnern Saduak, most přes řeku Kwai

Plovoucí trh Damnern Saduak a most přes řeku Kwai

Program celodenního privátního výletu s průvodcem:

Vyzvednutí ve Vašem hotelu v Bangkoku v ranních hodinách. Návštěva proslulého plovoucího trhu Damnern Saduak v provincii Ratchaburi, kde Vás čeká projížďka lodí po kanálech mezi ovocnými plantážemi. Pokračujete dále do provincie Kanchanaburi.  

Damnern Saduak   Damnrn Saduak

Provincie Kanchanaburi je třetí největší v Thajsku, nachází se cca 2 hodiny jízdy autem západně od Bangkoku a její stejnojmenné hlavní město se táhne podél pravého břehu známé řeky Kwai. Provincie je též známá svými národními parky, nesčetnými vodopády a jeskyněmi. Její hory a říční údolí vytváří krásnou přírodní scenérii.

Kwai    Kwai

Největší atrakcí tohoto místa je jeho nejznámější stavba - most přes řeku Kwai, proslavený z knižního a filmového zpracování. Tento most byl jedním z klíčových bodů zásobovací železniční trasy mezi Bangkokem a Rangoonem (Barma), který v roce 1942 a 1943 stavěly tisíce válečných zajatců a místních civilistů pod dohledem japonských okupačních vojsk. Podmínky stavby byly drsné, proto zde více než polovina zajatců zemřela. Díky tomu tato trasa proslula jako "Železnice smrti".

Návrat do hotelu v odpoledních hodinách.

Cena výletu na osobu:
5 000 THB (při počtu 2 osob)
4 000 THB (při počtu 3 osob)
3 400 THB (při počtu 4-9 osob)
Cena obsahuje:
klimatizovaný transfer z Bangkoku a zpět
vstupy
oběd
anglicky hovořící průvodce

Možnost česky mluvícího průvodce na vyžádání.

 

,